Дві сімки на один номер – резервна або сім-пара

Сім-пара lifecell – зручна послуга, яка дозволяє отримати другу сімку з ідентичними умовами обслуговування і з єдиним особовим рахунком. Найчастіше друга сім-карта встановлюється в планшет або в резервний телефон. У компанії Лайф зараз можна оформити тільки резервну сімку, послуга сім-пара доступна тільки абонентам оператора Київстар.

Послуга «Сім Пара» від Лайф

сім пара лайф

Інтернет сім-пара Лайф не може бути оформлена у мобільного оператора, в службі підтримки компанії не повідомляють, коли така можливість буде доступна абонентам. Можливість оформлення сім-пари дає можливість абонентам отримати доступ до ряду переваг і нових можливостей.

Найчастіше друга активна сімка з тим же номером використовується на іншому мобільному пристрої – в роутері, в планшеті або в іншому смартфоні. Друга сімка дає можливість одночасно користуватися мобільним інтернетом, перевіряти пошту, отримувати і відправляти текстові повідомлення, вести два аккаунта в соціальних мережах і месенджерах.

Єдиний недолік другої сімки – вона неактивна для прийому дзвінків. Користувачеві потрібно виконати ряд маніпуляцій за додаткову плату, щоб перевести її в категорію активної картки.

Вартість

Вартість послуги оформлення другої сімки у оператора Лайф невідома, інформація з’явиться при додаванні послуги. При цьому по картці буде діяти той же тарифний план, що і на основний сімці.

Кому корисна опція?

Опція корисна абонентам в наступних випадках:

  • Є додатковий мобільний пристрій, який потрібно підключити до інтернету без додаткової плати;
  • Потрібно швидко вийти на зв’язок з резервного телефону без зміни сімки.

На сім-картах всі функції діють синхронно, крім прийому дзвінків, СМС і ММС.

Дублікат сім-карти Лайф (резервна сімка)

Резервна сім-карта Lifecell – послуга від мобільного оператора, яка дозволяє захиститися від втрати основної картки. Вона оформлюється разом з основною, при необхідності повністю її заміняє без необхідності додаткового відвідування офісу мобільного оператора.

Резервна сімка буде корисна в разі, якщо ви втратили або десь забули свій телефон, але при цьому хочете залишатися на зв’язку з іншими абонентами. Досить просто поставити резервну картку в інший телефон і продовжити приймати виклики.

дублікат сім карти life

Як отримати дублюючу сімку

Щоб замовити резервну карту у мобільного оператора, необхідно виконати наступні дії:

  • Звернутися до мобільного оператора і отримати консультацію по виниклих питаннях. Зв’язок з оператором безкоштовный для всіх абонентів Лайф;
  • Якщо немає можливості додзвонитися в службу підтримки з мобільного номера, скористайтеся стаціонарним телефоном і наберіть 0800205433, всі дзвінки також не тарифікуються;
  • Зверніться до найближчого салону стільникового зв’язку Лайф.

Після замовлення резервну сімку можна буде забрати в салоні стільникового зв’язку, доставка таких карток не здійснюється. Враховуйте, дзвінки будуть надходити тільки на активну сім-карту.

Вартість

На резервній сімці діє той же тарифний план, що і на основний. Всі розрахунки за послуги проводяться з єдиного рахунку. Вартість оформлення дубліката – 50 гривень.

Дублікат сім-карти life – можливість завжди залишатися на зв’язку з іншими абонентами незалежно від того, де в даний момент знаходиться смартфон або мобільний телефон з активною SIM. Після оформлення ви не будете переживати про те, що рідні і близькі не зможуть зв’язатися з вами в разі втрати основного номера.