Підключай «Все разом» від Volia і Lifecell

Акція від Лайф і Воля – можливість заощадити власні кошти при оплаті телекомунікаційних послуг. Якщо ви користуєтеся послугами мобільного оператора Лайф, а вдома у вас проведено провідний інтернет від компанії Воля, акція допоможе отримати доступ до послуг зв’язку за вигідною ціною.

Тарифи та умови підключення «Все разом!»

акція все разом від volia і lifecell

Абоненти можуть вибрати один з трьох запропонованих операторами тарифу в залежності від необхідних послуг. Для підключення доступні:

  1. Інтернет Всюди Про. При підключенні доступний необмежений доступ до домашнього інтернету на швидкості до 200 Мб/с, 10 гігабайт НЕ тарифікованого мобільного трафіку, а також 750 хвилин на дзвінки абонентам Лайф та інших операторів України.
  2. Інтернет Всюди + Smart HD. Відмінна особливість тарифного плану – доступ до 5 ексклюзивних каналів. Також абоненти отримують швидкісний безлімітний доступ в інтернет через домашню мережу, 1000 хвилин на дзвінки абонентам усіх операторів України, 100 безкоштовних СМС і 7 гігабайт мобільного інтернету.
  3. Інтернет Всюди + Power Time HD. Ще один тариф з телебаченням, абонентам також доступні ексклюзивні канали та доступ до домашнього інтернету на швидкості до 200 Мб/с. Для мобільного зв’язку – необмежені дзвінки абонентам Лайм і 200 хвилин на дзвінки абонентам інших операторів. У пакет також включено 20 гігабайт мобільного інтернету без тарифікації та 150 СМС.

Ще одна перевага акції – пільговий період, під час якого вартість послуг нижче. Так, пакети будуть коштувати 149, 179 і 229 гривень відповідно. Для тарифу Про пільговий період діє протягом 12 місяців з моменту підключення, для інших двох тарифів – 3 місяці.

За додаткову плату абоненти оператора Воля можуть розширити список доступних для перегляду телевізійних каналів. Для зручності є відразу кілька пакетів з певним набором каналів.

Інтернет + ТВ від Lifecell і Volia буде працювати на швидкості до 200 Мб/с тільки при умові використання рекомендованого мережевого обладнання.

Ви завжди можете зробити безкоштовну перевірку швидкості інтернету, щоб перевірити сумлінність провайдера і якість послуг, що надаються.

Компанія Воля пропонує своїм абонентам взяти в оренду ТВ-тюнер для доступу до цифрового телебачення, а також роутер для організації бездротового доступу в мережу у вашій квартирі.

За окрему плату можна придбати покращене обладнання, що володіє додатковим функціоналом.